• Phone: +421 0902 482 108
 • Email Address: kouc@kouckristina.sk
Visit Us On FacebookVisit Us On GooglePlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed

Zaujíma vás, ako sa rozpohybovať za svojimi cieľmi a dostať sa zo závozu bez toho, aby ste na to potrebovali dlhé mesiace, alebo aby ste na to boli sami?

Kristína Hlavatá

Kristína Hlavatá,
certifikovaný kouč SFBC

Môj príbeh

Pred pár rokmi som o koučingu mala len veľmi hmlisté predstavy. Mnohé problémy som preto riešila mesiace namiesto pár hodín v sprievode kouča.

Do rúk sa mi však dostal časopis so skvelým článkom o benefitoch koučovania a konkrétnymi príkladmi, ako koučovať sám seba. Vyskúšala som. Zabralo na mňa, zabralo na iných a tak som sa vydala na cestu a začala sa vzdelávať v oblasti koučovania. Môžem za seba povedať, že koučing je nástroj, ktorý mi neuveriteľne uľahčuje život každý jeden deň a pomáha mi napredovať rýchlejšie a nezotrvávať pridlho v problémoch.

Vízia


Mojou víziou je vytvárať svet, v ktorom sa ľudia žijú vyrovnaný a spokojný život. Každý problém, dilema, či cieľ, môžu byť elegantne vyriešené, keď máte naprojektované ako na to.

Zameranie


Robím to pre ľudí, ktorí si pre seba dovolia rýchlejšie napredovanie a rozvoj, ktorí si dovolia čeliť zmenám, problémom a cieľom s osobným koučom a tým sa rozpohybovať k tomu, čo chcú.

Poslanie


Robím to, pretože som bola svedkom už mnohých koučingov a viem, že fungujú. Ja sama milujem ten komfort byť koučovaná, nechať sa sprevádzať procesom a nachádzať riešenia.

Pre koho je Life koučing určený?

Life koučing je pre vás, ak si odpoviete kladne na niektorú z týchto otázok:

Otázka č.1


Chýba vám životná rovnováha, alebo máte akúkoľvek dilemu a čelíte tak ťažkému rozhodovaniu, kde vám stále niečo uniká?

Otázka č.3


Chcete urýchliť cestu za naplňovaním svojich cieľov a pomenovaním svojich vízií?

490x650

Otázka č.2


Chcete vedieť ako docieliť zmenu, ktorú už dávno vo svojom živote potrebujete, no zatiaľ ste sa k nej neodhodlali?

Otázka č.4


Je pre vás dôležité riešiť svoje problémy a neprehliadať ich?

Prečo si dopriať life koučing?

Pozrite sa, kedy je čas dopriať si pre seba life koučing a ako vlastne tento koučing prebieha.

O koučovacom procese


Môj proces koučovania je zložený zo 6 krokov, ktorými si prechádza koučovaný krok za krokom. Každému je snáď jasné, že prvý krok musí urobiť potenciálny záujemca o koučovanie sám, na základe jeho potrieb.

 • 1. Rozhodnutie

  Doprajte si pre seba komfort napredovať rýchlejšie, dostať sa zo závozu a rozpohybovať sa za svojimi cieľmi, či dosiahnuť zmenu. Rozhodnutie je vo vašich rukách.

 • 2. Výber kouča

  Dajte na odporúčania, osobné sympatie a intuíciu. Pamätajte, že kľúčové je urobiť prvý krok.

 • 3. Návšteva kouča

  Dohodnite si s koučom stretnutie a prineste si svoje témy, v ktorých riešení sa chcete posunúť vpred.

 • 4. Nadviazanie vzťahu

  Príďte na stretnutie otvorení novým veciam a bez predsudkov. Nadviazanie vzťahu tak môže prebehnúť rýchlejšie a výrazne to urýchli cestu k vašim výsledkom.

 • 5. Samotné koučovanie

  Kouč do rozhovoru prispeje množstvom otázok a reflexií, ktoré budú možno nezvyčajné a provokatívne, no zaručia vám iný pohľad na vec. Nájdete si svoje vlastné riešenia na témy, ktoré ste si do rozhovoru priniesli.

 • 6. Výsledky

  Zo stretnutia si odnesiete svoje vlastné výsledky – rozlúsknutie problému, posun v riešení, naštartovanie zmeny, konkrétne stratégie, uvedomenie, precitnutie, prekvapenie…

Výsledky Life koučingu nájdete v referenciách nižšie

Moje koučovacie motto


Doprajte si komfort nechať sa sprevádzať procesom koučovania, posúvať sa pri riešení svojich problémov a napredovaní za cieľmi rýchlejšie, začnite projektovať svoj život s osobným koučom.

Čas dopriať si pre seba life koučing dozrel, ak:
 • všetci s vami riešia svoje problémy, no vy tie svoje nemáte s kým riešiť
 • potrebujete viac slobody a možností ako sa realizovať
 • nežijete podľa svojich predstáv a stále si hovoríte “až raz…”
 • súčasná životná situácia vás ubíja až máte chuť niekam utiecť
 • sa cítite bez opory a zraniteľní
 • váš životný štýl nie je vyhovujúci a chcete to zmeniť
 • máte pocit, že sa vaši priatelia kamsi stratili a cítite sa osamelo
 • chcete sa zodpovednejšie stavať ku svojím financiám
 • bojíte sa intímneho zblíženia, aby vám niekto neublížil
 • túžite po harmonickom vzťahu, no pomaly to vzdávate
Garancie, ktoré ponúkam pri life koučingu:
 • garancia vrátenia peňazí
 • garancia výsledkov
 • garancia rozpohybovania sa

Verím, že ste si spravili predstavu a vidíte, že škála vecí, s ktorými sa môžete obrátiť na svojho kouča, je vskutku široká.

Garancia vrátenia peňazí_Kouč Kristína 2

Výhody Life koučingu

Aké výhody získate oproti vašej aktuálnej situácii, ak si pre seba doprajete life koučing?

 • Ušetríte množstvo času, ktorý by ste inak venovali vyčerpávajúcemu a často k ničomu nevedúcemu rozjímaniu o probléme.
 • Ušetrený čas môžete využiť na reálnu prácu na sebe a napredovanie za svojimi cieľmi, či ho príjemne stráviť so svojimi priateľmi alebo rodinou.
 • Naučíte sa na životné situácie pozerať s nadhľadom a zaujať nové uhly pohľadu.
 • Získate vyrovnanosť, ktorú pozná len človek, ktorému sa podarí vyskočiť z potkanieho kolotoča.
 • Získate inšpirácie, ako sa stať sám pre seba najlepším koučom.
Ak si chcete objednať Life koučing prejdite nižšie
Ušetrený čas pri hľadaní problému o viac ako90%
Zameranie na svoje ciele o viac ako100%
Čas na rodinu a priateľov o viac ako60%
Nadhľad a vyrovnanosť o viac ako65%
Nové uhly pohľadu na seba o viac ako60%
Sebakoučovanie o viac ako75%

Objednávka Life koučingu

Vyberte a objednajte si balíček Life koučingu, ktorý bude šitý na mieru vašich potrieb.

Life Štart

20€

 • 1x osobný koučing v rozsahu 50 min
Objednaj »

Life Štandard

40 €

 • 2x osobný koučing v rozsahu 2x50 min
 • 1x skype konzultácia v rozsahu 15 min
 • 1x publikácia
Objednaj »

Life Premium

60 €

 • 3x osobný koučing v rozsahu 3x50 min
 • 1x skype konzultácia 15 min
 • 1x publikácia
 • 1x SOS e-mail koučing
Objednaj »

Referencie

Ak ešte váhate, či si objednáte Life koučing, prečítajte si referencie ľudí, ktorí využili moje koučovacie služby.

Riešili sme problematiku zmeny a prečo viem začať zmenu ale nedokončím ten proces. Zistili sme že si predstavujem ako keby priepasť pred koncom, ktorú sa neodvážim preskočiť. Pomocou koučingu som si napísala body ktoré súvisia s týmto problémom. Koučka sa ma pýtala rôzne otázky napr. ako sa budem cítiť, keď tú zmenu dokončím, ako budem svet vidieť keď tú priepasť preskočím. Nech o tom porozmýšľam. Druhý krát keď sme sa stretli tak sme došli na to že v podstate v podvedomí som si vždy myslela že tú zmenu ani nepotrebujem a nechcem a že len utekám pred svojimi problémami namiesto toho aby som ich riešila a tak som ich začala riešiť, čo mi pomohlo pri istých priateľoch. Vedela som povedať „nie“, keď mi to nevyhovovalo. Potom mi to pomohlo aj pri škole, kde som začala riešiť to, že sa mi neoplatí stresovať keď aj tak prejdem a vždy v najhorší deň si oblečiem niečo pekné a vtedy si poviem „hm zlý deň, ale aspoň vyzerám skvelo“ a mám menej stresu. Koučing odporúčam ľuďom, ktorí si nevedia rady s niečím čo ich trápi a vedeli by si to vyriešiť pomocou jedných z úžasných koučov ako napríklad Kikuš.

1139

Simona, Študentka končiaca strednú školu.

Veď za skúšku nič nedám, znelo to tak profi, úplne iná “ezoterika”…. prišla som do veľmi vkusnej útulnej kancelárie. Sadla som si a začal sa nezáväzný rozhovor. Potom padla otázka, či by mi nevadilo nahrávanie, nevadilo. Začali sme úplne mega netradične riešiť moje dva problémy (dieťa alebo stavba rodinného centra). Na zemi boli položené dva papiere s mojimi témami, úplne ma to fascinovalo, už len to zhmotnenie tých veci, ktoré ma trápia a neviem sa medzi nimi rozhodnúť ma posúvalo. Samotné otázky boli veľmi jednoduché, odpovede už ani nie, ale zvládla som odpovedať, aj keď si možno človek musí siahnuť dosť hlboko. Myslím že po trištvrte hodinky som bola rozhodnutá čomu dám momentálne prednosť vo svojom živote. Neverila by som že to bude také ľahké…odchádzala som nabudená a naozaj presvedčená že teraz je čas na rodinné centrum a druhé dieťa počká. Po pár dňoch som stále myslela na výsledok…a stále som bola presvedčená, všetky odpovede sa vynárali a stále sa vynárajú z pamäte …cítim to rozhodnutie z vtedy, vidim malé dieťa ale ja viem že príde neskôr. Na teraz stačí práca s deťmi a jedno vlastné… Kristínka pomohla, metóda je skvelá, úplne jednoduchá – pre mňa ako klienta.

1139

Petra, Som stále hľadajúca osoba a prirodzene ma priťahovalo aj to čo robí Kristínka.

Mala som problém s odsúvaním vecí na neskôr, ktoré som mala urobiť. Za pomoci koučovania som si uvedomila potrebu riešiť to „tu a teraz“, lebo som si tým odsúvala možnosť kariérneho rastu a napĺňania cieľov. Svoj problém som si uvedomila ja sama a našla som spôsob na jeho vyriešenie. Koučing s Kristínou by som odporúčala každému, kto má chuť na sebe pracovať a riešiť svoje nedostatky. Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele.

1139

Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele

Môj problém spočíval v tom, že som mal roztrieštený focus v osobných, ale aj biznis projektoch, čiže mal som problém s time and self managementom. Koučing, ktorý viedla Kristína ma hneď od začiatku smeroval určitým smerom do hĺbky môjho vnútra a tým pádom sa relatívne skoro dostal ku koreňom toho, čo mi spôsobovalo problém. Hneď ako nastal ten „aha“ moment mi začali napádať možné riešenia a odpovede, ktoré mi Kristína pomohla ešte lepšie ujasniť samotným koučovacím procesom. Prišiel som na spôsob ako byť viac efektívny a produktívny, teda ako sa naučiť pracovať s time and self managementom tak, aby som dosahoval oveľa lepšie výsledky vo všetkom. Tento koučing odporúčam každému, kto by sa chcel posunúť z bodu A do bodu B, alebo aspoň vyriešiť otázky, na ktoré nemôže nájsť odpovede, prípadne riešenia sám.

1129

Lukáš Franko, Učí ľudí ako sa dá myslieť a obchodovať inak, teda ako zarábať vlastnou hlavou na tom, čo vás baví.