• Phone: +421 0902 482 108
  • Email Address: kouc@kouckristina.sk
Visit Us On FacebookVisit Us On GooglePlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed

Ako na výsledky, ktoré naozaj chcete?

Prečo si e-Book prečítať?

E-book ponúka možnosť pozrieť sa na témy ako posilniť svoju sebadisciplínu a rozpohybovať sa do dokončovania úloh a cieľov, ako sa dostať do stavu sústredenia a mnoho ďalšieho.

Čo je to za e-Book?

Tento e-book je plný sebakoučovacích otázok, ktoré môžete použiť na svoje napredovanie  vo využívaní svojho profesného potenciálu a vytváraní si lepšej freelancerskej povesti.

Ako mi e-Book pomôže?

Publikácia vám môže pomôcť provokatívnymi otázkami sa zamyslieť nad sebou a začať myslieť a konať inak, primäť vás k naštartovaniu procesu zmeny a napredovania.

Komu je e-Book určený?

Pokiaľ bojujete sami so sebou v začiatkoch svojho freelancerského či podnikateľského života, alebo sa chcete len inšpirovať, ako zo seba dostať viac pri objavovaní vašich silných stránok.

prebdených nocí pri tvorbe obsahu
strán kvalitného know how z praxe
pracovných verzií úprav dizajnu a obsahu
sebakoučovacích techník pre freelancera

V čom a ako sa zlepšíte po prečítaní e-Booku?

...pozrite si ukážku a tiež aj to, aké výsledky môžete očakávať po prečítaní

E-book ponúka možnosť pozrieť sa na témy ako posilniť svoju sebadisciplínu a rozpohybovať sa do dokončovania úloh a cieľov, ako sa dostať do stavu sústredenia a nestrácať zameranie na svoje ciele, ako prevziať zodpovednosť nie len za svoj život, ale aj za svoje profesné výsledky, ako si udržať sebavedomie v ťažších časoch či ako sa rozpohybovať a spraviť veci aj napriek tomu, že vás chvíľkovo (dlhodobejšie) paralyzuje strach. Týchto 6 kľúčových vlastností vám e-Book pomôže zlepšiť o viac ako:

Produktivita sebadisciplínou80%
Efektivita sústredenia75%
Prekonanie vlastných strachov50%
Zmysel pre zodpovednosť65%
Dokončovanie úloh a cieľov85%
Budovanie sebavedomia50%

Objednajte si e-Book práve teraz ZDARMA

Vyplňte formulár nižšie, potvrďte svoj email a následne vám emailom príde odkaz na stiahnutie.

Ako mi e-Book pomôže?

Publikácia vám môže pomôcť provokatívnymi otázkami sa zamyslieť nad sebou a začať myslieť a konať inak, primäť vás k naštartovaniu procesu zmeny a nájdeniu si presne na mieru šitých stratégií pre vaše ďalšie napredovanie.

Prečo si e-Book prečítať?

E-book ponúka možnosť pozrieť sa na témy ako posilniť svoju sebadisciplínu a rozpohybovať sa do dokončovania úloh a cieľov, ako sa dostať do stavu sústredenia a mnoho ďalšieho.

Objednávkový formulár

Môj problém spočíval v tom, že som mal roztrieštený focus v osobných, ale aj biznis projektoch, čiže mal som problém s time and self managementom. Koučing, ktorý viedla Kristína ma hneď od začiatku smeroval určitým smerom do hĺbky môjho vnútra a tým pádom sa relatívne skoro dostal ku koreňom toho, čo mi spôsobovalo problém. Hneď ako nastal ten „aha“ moment mi začali napádať možné riešenia a odpovede, ktoré mi Kristína pomohla ešte lepšie ujasniť samotným koučovacím procesom. Prišiel som na spôsob ako byť viac efektívny a produktívny, teda ako sa naučiť pracovať s time and self managementom tak, aby som dosahoval oveľa lepšie výsledky vo všetkom. Tento koučing odporúčam každému, kto by sa chcel posunúť z bodu A do bodu B, alebo aspoň vyriešiť otázky, na ktoré nemôže nájsť odpovede, prípadne riešenia sám.

1129

Lukáš Franko, Učí ľudí ako sa dá myslieť a obchodovať inak, teda ako zarábať vlastnou hlavou na tom, čo vás baví.

Mala som problém s odsúvaním vecí na neskôr, ktoré som mala urobiť. Za pomoci koučovania som si uvedomila potrebu riešiť to „tu a teraz“, lebo som si tým odsúvala možnosť kariérneho rastu a napĺňania cieľov. Svoj problém som si uvedomila ja sama a našla som spôsob na jeho vyriešenie. Koučing s Kristínou by som odporúčala každému, kto má chuť na sebe pracovať a riešiť svoje nedostatky.

1139

Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele.