• Phone: +421 0902 482 108
  • Email Address: kouc@kouckristina.sk
Visit Us On FacebookVisit Us On GooglePlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed
Kristína Hlavatá

Aké koučovacie služby ponúkam?

Life & biznis koučing sú prioritnými službami, okrem toho organizujem workshopy a debaty o rôznych témach spätých s koučovaním a vyrovnaným životom, pracujem s mládežou, koučujem a neustále vymýšľam nové workshopy a aktivity.

Kristína Hlavatá,
certifikovaný kouč SFBC

Vízia

Mojou víziou je vytvárať svet, v ktorom sa ľudia žijú vyrovnaný a spokojný život. Každý problém, dilema, či cieľ, môžu byť elegantne vyriešené, keď máte naprojektované ako na to.

Zameranie

Robím to pre ľudí, ktorí si pre seba dovolia rýchlejšie napredovanie a rozvoj, ktorí si dovolia čeliť zmenám, problémom a cieľom s osobným koučom a tým sa rozpohybovať k tomu, čo chcú.

Poslanie

Robím to, pretože som bola svedkom už mnohých koučingov a viem, že fungujú. Ja sama milujem ten komfort byť koučovaná, nechať sa sprevádzať procesom a nachádzať riešenia.

Definícia koučingu podľa ICF

Podľa ICF (International Coach Federation) je koučing partnerstvo s klientom v podnecujúcom a kreatívnom procese, ktorý klienta inšpiruje maximalizovať jeho osobný a profesijný potenciál.

Definícia koučingu podľa Kristíny

Pre mňa je koučing najmä o partnerstve. Kouča si vyberiete podľa svojich osobných sympatií, či odporúčania a samotné stretnutie je v prvých chvíľach o nadviazaní vzťahu, čo je pre účinný koučing kľúčové.

Moje koučovacie motto

Doprajte si komfort nechať sa sprevádzať procesom koučovania, posúvať sa pri riešení svojich problémov a napredovaní za cieľmi rýchlejšie, začnite projektovať svoj život s osobným koučom.

Biznis koučing
Biznis koučing


Chcete si pre seba nájsť účinné stratégie, ako využívať svoj pracovný či podnikateľský potenciál naplno bez toho, aby ste sa tomu museli venovať sami dlhé hodiny? Doprajte si komfort nechať sa sprevádzať procesom koučovania, posúvať sa pri riešení svojich problémov a napredovaní za cieľmi rýchlejšie, začnite projektovať svoj život s osobným koučom.

See More

Life koučing
Life koučing


Zaujíma vás, ako sa rozpohybovať za svojimi cieľmi a dostať sa zo závozu bez toho, aby ste na to potrebovali dlhé mesiace, alebo aby ste na to boli sami? Doprajte si komfort nechať sa sprevádzať procesom koučovania, posúvať sa pri riešení svojich problémov a napredovaní za cieľmi rýchlejšie, začnite projektovať svoj život s osobným koučom.

See More

e-Book pre freelancerov
Publikácie


E-book ponúka možnosť pozrieť sa na témy ako posilniť svoju sebadisciplínu a rozpohybovať sa do dokončovania úloh a cieľov, ako sa dostať do stavu sústredenia a nestrácať zameranie na svoje ciele, ako prevziať zodpovednosť nie len za svoj život, ale aj za svoje profesné výsledky, ako si udržať sebavedomie v ťažších časoch či ako sa rozpohybovať a spraviť veci aj napriek tomu, že vás chvíľkovo (dlhodobejšie) paralyzuje strach.

See More

Zážitkové workshopy na mieru
Biznis koučing, Life koučing, Zážitkové workshopy


Radi by ste svojmu tímu sprostredkovali zážitkové učenie či interaktívnu prednášku spojenú s množstvom aktivít? Doprajte si komfort nechať sa sprevádzať procesom koučovania, posúvať sa pri riešení svojich problémov a napredovaní za cieľmi rýchlejšie, začnite projektovať svoj život s osobným koučom.

See More

Referencie

Ak ešte váhate, či si objednáte moje koučovacie služby, prečítajte si referencie ľudí, ktorých som koučovala.

Môj problém spočíval v tom, že som mal roztrieštený focus v osobných, ale aj biznis projektoch, čiže mal som problém s time and self managementom. Koučing, ktorý viedla Kristína ma hneď od začiatku smeroval určitým smerom do hĺbky môjho vnútra a tým pádom sa relatívne skoro dostal ku koreňom toho, čo mi spôsobovalo problém. Hneď ako nastal ten „aha“ moment mi začali napádať možné riešenia a odpovede, ktoré mi Kristína pomohla ešte lepšie ujasniť samotným koučovacím procesom. Prišiel som na spôsob ako byť viac efektívny a produktívny, teda ako sa naučiť pracovať s time and self managementom tak, aby som dosahoval oveľa lepšie výsledky vo všetkom. Tento koučing odporúčam každému, kto by sa chcel posunúť z bodu A do bodu B, alebo aspoň vyriešiť otázky, na ktoré nemôže nájsť odpovede, prípadne riešenia sám.

1129

Lukáš Franko, Učí ľudí ako sa dá myslieť a obchodovať inak, teda ako zarábať vlastnou hlavou na tom, čo vás baví.

Mala som problém s odsúvaním vecí na neskôr, ktoré som mala urobiť. Za pomoci koučovania som si uvedomila potrebu riešiť to „tu a teraz“, lebo som si tým odsúvala možnosť kariérneho rastu a napĺňania cieľov. Svoj problém som si uvedomila ja sama a našla som spôsob na jeho vyriešenie. Koučing s Kristínou by som odporúčala každému, kto má chuť na sebe pracovať a riešiť svoje nedostatky. Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele.

1139

Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele

Riešili sme problematiku zmeny a prečo viem začať zmenu ale nedokončím ten proces. Zistili sme že si predstavujem ako keby priepasť pred koncom, ktorú sa neodvážim preskočiť. Pomocou koučingu som si napísala body ktoré súvisia s týmto problémom. Koučka sa ma pýtala rôzne otázky napr. ako sa budem cítiť, keď tú zmenu dokončím, ako budem svet vidieť keď tú priepasť preskočím. Nech o tom porozmýšľam. Druhý krát keď sme sa stretli tak sme došli na to že v podstate v podvedomí som si vždy myslela že tú zmenu ani nepotrebujem a nechcem a že len utekám pred svojimi problémami namiesto toho aby som ich riešila a tak som ich začala riešiť, čo mi pomohlo pri istých priateľoch. Vedela som povedať „nie“, keď mi to nevyhovovalo. Potom mi to pomohlo aj pri škole, kde som začala riešiť to, že sa mi neoplatí stresovať keď aj tak prejdem a vždy v najhorší deň si oblečiem niečo pekné a vtedy si poviem „hm zlý deň, ale aspoň vyzerám skvelo“ a mám menej stresu. Koučing odporúčam ľuďom, ktorí si nevedia rady s niečím čo ich trápi a vedeli by si to vyriešiť pomocou jedných z úžasných koučov ako napríklad Kikuš.

1139

Simona, Študentka končiaca strednú školu.

Veď za skúšku nič nedám, znelo to tak profi, úplne iná “ezoterika”…. prišla som do veľmi vkusnej útulnej kancelárie. Sadla som si a začal sa nezáväzný rozhovor. Potom padla otázka, či by mi nevadilo nahrávanie, nevadilo. Začali sme úplne mega netradične riešiť moje dva problémy (dieťa alebo stavba rodinného centra). Na zemi boli položené dva papiere s mojimi témami, úplne ma to fascinovalo, už len to zhmotnenie tých veci, ktoré ma trápia a neviem sa medzi nimi rozhodnúť ma posúvalo. Samotné otázky boli veľmi jednoduché, odpovede už ani nie, ale zvládla som odpovedať, aj keď si možno človek musí siahnuť dosť hlboko. Myslím že po trištvrte hodinky som bola rozhodnutá čomu dám momentálne prednosť vo svojom živote. Neverila by som že to bude také ľahké…odchádzala som nabudená a naozaj presvedčená že teraz je čas na rodinné centrum a druhé dieťa počká. Po pár dňoch som stále myslela na výsledok…a stále som bola presvedčená, všetky odpovede sa vynárali a stále sa vynárajú z pamäte …cítim to rozhodnutie z vtedy, vidim malé dieťa ale ja viem že príde neskôr. Na teraz stačí práca s deťmi a jedno vlastné… Kristínka pomohla, metóda je skvelá, úplne jednoduchá – pre mňa ako klienta.

1139

Petra, Som stále hľadajúca osoba a prirodzene ma priťahovalo aj to čo robí Kristínka.