• Phone: +421 0902 482 108
 • Email Address: kouc@kouckristina.sk
Visit Us On FacebookVisit Us On GooglePlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed

Áno, objednávam si balíček Biznis koučingu, doprajem si komfort nechať sa sprevádzať procesom koučovania, posúvať sa pri riešení svojich problémov a napredovaní za cieľmi spolu s koučom.

 • Nájdete pre seba na mieru šité stratégie, ako využívať svoj potenciál naplno.
 • Rozšírite si uhol pohľadu a získate nadhľad.
 • Nadobudnete väčšiu istotu a dôveru vo svoje silné stránky a talenty.
 • Získate inšpirácie, ako sa stať sám pre seba najlepším koučom.
 • Ušetríte množstvo času, ktorý by ste inak venovali vyčerpávajúcemu a často k ničomu nevedúcemu rozjímaniu o probléme.
Zameranie na svoj potenciál o viac ako100%
Nové uhly pohľadu a nahhľad o viac ako60%
Dôvera vo svoje silné stránky a talenty o viac ako80%
Sebakoučovanie o viac ako75%
Ušetrený čas pri hľadaní problému o viac ako90%

Objednávka Life koučingu

Vyplňte formulár nižšie a ja vám obratom pošlem ďalšie inštrukcie a podrobnosti o realizácii koučingu

 • 1. Rozhodnutie

  Doprajte si pre seba komfort napredovať rýchlejšie, dostať sa zo závozu a rozpohybovať sa za svojimi cieľmi, či dosiahnuť zmenu. Rozhodnutie je vo vašich rukách.

 • 2. Výber kouča

  Dajte na odporúčania, osobné sympatie a intuíciu. Pamätajte, že kľúčové je urobiť prvý krok.

 • 3. Návšteva kouča

  Dohodnite si s koučom stretnutie a prineste si svoje témy, v ktorých riešení sa chcete posunúť vpred.

 • 4. Nadviazanie vzťahu

  Príďte na stretnutie otvorení novým veciam a bez predsudkov. Nadviazanie vzťahu tak môže prebehnúť rýchlejšie a výrazne to urýchli cestu k vašim výsledkom.

 • 5. Samotné koučovanie

  Kouč do rozhovoru prispeje množstvom otázok a reflexií, ktoré budú možno nezvyčajné a provokatívne, no zaručia vám iný pohľad na vec. Nájdete si svoje vlastné riešenia na témy, ktoré ste si do rozhovoru priniesli.

 • 6. Výsledky

  Zo stretnutia si odnesiete svoje vlastné výsledky – rozlúsknutie problému, posun v riešení, naštartovanie zmeny, konkrétne stratégie, uvedomenie, precitnutie, prekvapenie…

Biznis Štart

25 €

 • 1x osobný koučing v rozsahu 60 min
 • 1x publikácia

Biznis Štandard

50 €

 • 2x osobný koučing v rozsahu 2x 60 min
 • 1x publikácia
 • 1x SOS e-mail koučing

Biznis Premium

75 €

 • 3x osobný koučing v rozsahu 3x60 min
 • 1x publikácia
 • 1x SOS e-mail koučing
 • 1x SOS 15 min telefonický koučing

Mala som problém s odsúvaním vecí na neskôr, ktoré som mala urobiť. Za pomoci koučovania som si uvedomila potrebu riešiť to „tu a teraz“, lebo som si tým odsúvala možnosť kariérneho rastu a napĺňania cieľov. Svoj problém som si uvedomila ja sama a našla som spôsob na jeho vyriešenie. Koučing s Kristínou by som odporúčala každému, kto má chuť na sebe pracovať a riešiť svoje nedostatky. Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele.

1139

Zuzka, Venuje sa poskytovaniu finančných služieb a pomáha ľuďom napĺňať ich ciele

Veď za skúšku nič nedám, znelo to tak profi, úplne iná “ezoterika”…. prišla som do veľmi vkusnej útulnej kancelárie. Sadla som si a začal sa nezáväzný rozhovor. Potom padla otázka, či by mi nevadilo nahrávanie, nevadilo. Začali sme úplne mega netradične riešiť moje dva problémy (dieťa alebo stavba rodinného centra). Na zemi boli položené dva papiere s mojimi témami, úplne ma to fascinovalo, už len to zhmotnenie tých veci, ktoré ma trápia a neviem sa medzi nimi rozhodnúť ma posúvalo. Samotné otázky boli veľmi jednoduché, odpovede už ani nie, ale zvládla som odpovedať, aj keď si možno človek musí siahnuť dosť hlboko. Myslím že po trištvrte hodinky som bola rozhodnutá čomu dám momentálne prednosť vo svojom živote. Neverila by som že to bude také ľahké…odchádzala som nabudená a naozaj presvedčená že teraz je čas na rodinné centrum a druhé dieťa počká. Po pár dňoch som stále myslela na výsledok…a stále som bola presvedčená, všetky odpovede sa vynárali a stále sa vynárajú z pamäte …cítim to rozhodnutie z vtedy, vidim malé dieťa ale ja viem že príde neskôr. Na teraz stačí práca s deťmi a jedno vlastné… Kristínka pomohla, metóda je skvelá, úplne jednoduchá – pre mňa ako klienta.

1139

Petra, Som stále hľadajúca osoba a prirodzene ma priťahovalo aj to čo robí Kristínka.

Môj problém spočíval v tom, že som mal roztrieštený focus v osobných, ale aj biznis projektoch, čiže mal som problém s time and self managementom. Koučing, ktorý viedla Kristína ma hneď od začiatku smeroval určitým smerom do hĺbky môjho vnútra a tým pádom sa relatívne skoro dostal ku koreňom toho, čo mi spôsobovalo problém. Hneď ako nastal ten „aha“ moment mi začali napádať možné riešenia a odpovede, ktoré mi Kristína pomohla ešte lepšie ujasniť samotným koučovacím procesom. Prišiel som na spôsob ako byť viac efektívny a produktívny, teda ako sa naučiť pracovať s time and self managementom tak, aby som dosahoval oveľa lepšie výsledky vo všetkom. Tento koučing odporúčam každému, kto by sa chcel posunúť z bodu A do bodu B, alebo aspoň vyriešiť otázky, na ktoré nemôže nájsť odpovede, prípadne riešenia sám.

1129

Lukáš Franko, Učí ľudí ako sa dá myslieť a obchodovať inak, teda ako zarábať vlastnou hlavou na tom, čo vás baví.

Riešili sme problematiku zmeny a prečo viem začať zmenu ale nedokončím ten proces. Zistili sme že si predstavujem ako keby priepasť pred koncom, ktorú sa neodvážim preskočiť. Pomocou koučingu som si napísala body ktoré súvisia s týmto problémom. Koučka sa ma pýtala rôzne otázky napr. ako sa budem cítiť, keď tú zmenu dokončím, ako budem svet vidieť keď tú priepasť preskočím. Nech o tom porozmýšľam. Druhý krát keď sme sa stretli tak sme došli na to že v podstate v podvedomí som si vždy myslela že tú zmenu ani nepotrebujem a nechcem a že len utekám pred svojimi problémami namiesto toho aby som ich riešila a tak som ich začala riešiť, čo mi pomohlo pri istých priateľoch. Vedela som povedať „nie“, keď mi to nevyhovovalo. Potom mi to pomohlo aj pri škole, kde som začala riešiť to, že sa mi neoplatí stresovať keď aj tak prejdem a vždy v najhorší deň si oblečiem niečo pekné a vtedy si poviem „hm zlý deň, ale aspoň vyzerám skvelo“ a mám menej stresu. Koučing odporúčam ľuďom, ktorí si nevedia rady s niečím čo ich trápi a vedeli by si to vyriešiť pomocou jedných z úžasných koučov ako napríklad Kikuš.

1139

Simona, Študentka končiaca strednú školu.